EV ÇİLİNGİR

Cilingirmi.com size hayırlı kapılar açar.

KONUT KİLİTLERİ, ANAHTAR VE ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Anahtarı içeride mi unuttunuz? Anahtarınız kilit içerisinde mi kırıldı? Kapıda mı kaldınız? Sizin ve ailenizin Çilingir ihtiyaçlarınız için buradayız.7/24 çilingir Hizmeti veren firmamız ihtiyaç halinde size bir telefon kadar yakın. İhtiyaç duyduğunuzda Cilingirmi.com size ve ailenize en yakın çilingiri yarım saat içerisinde yardımınıza gönderir. Gelen çilingir bayilerimiz hızlı, işinin ehli ve güvenilir ustalardır. Kapınıza veya evinize zarar vermeden sorunu anında çözerler. Siz değerli müşterilerimiz için varız. Sizlerin memnuniyeti bizleri daha düzenli ve işinde daha dikkatli çilingir olmaya yönlendirir.

Ev çilingir hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Ev kapısı açma
  • Ev kilit değişimi
  • Yedek anahtar yapımı
  • Garaj kapısı açma
  • Garaj kapısı kilidi değiştirme
  • Kapı topuzu değiştirme

Çalıştığımız Kilit Markaları

Kale Kilit, Mul-T-Lock, Yale, Master Lock, Yuma Kilit, Daf Kilit, Dierre, Dortek kilit,, tamir, onarımı, değiştirme ve diğer tüm işlemler için hemen arayın!

Ev çilingir

Çilingir belgesi olan ve vergi levhası olan çilingir ve anahtarcılarımız, temel kilitlerden anahtarsız yüksek güvenlik sistemlerine kadar her tür güvenlik sistemi hakkında bilgi sahibidir. 7/24 Çilingir hizmeti veren firmamız Cilingirmi.com adresimizden sizler için güvenilir bir servis sağlayıcısı olan ev çilingir olmak istiyoruz. Evlere yönelik çilingir ekibimiz, Adil ve uygun olan çilingir fiyatlarını talep eder ve evinizin her zaman güvende olduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir.