S.S.S

Cilingirmi.com nedir?

İşletmelerin müşteri, müşterilerin ise doğru işletme bulma sorununa çözüm sunan, Türkiye’nin en büyük acil çilingir hizmeti firması olma yolunda sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinde Çilingir 7 gün 24 saat sizler gibi alanında en iyi firmalar ile anlaşarak acil ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet üretiyoruz. Sizde Cilingirmi.com Bayilerinden biri olun bizi arayan müşterilerimiz, sizin müşterileriniz olsun.

Nasıl üye olabilirim?

Web sayfamız Cilingirmi.com üzeinden bayimiz olun bölümünden başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletmiş olursunuz ön başvuru formumuzu https://www.cilingirmi.com/bayi-ol/ doldurmanız gerekmektedir. Üyelik hakkında detaylı bilgi için 0 850 255 16 86 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.3

Neden Cilingirmi.com ile çalışmalıyım?

Müşterilerin çilingir ihtiyaçlarını karşılamak ve İşletmelerin müşteri bulma sorununu çözmek için çalışıyoruz.Türkiye genelinde çilingir hizmeti iş potansiyalinin %60 ını oluşturduğumuz firmalar mevcut. Cilingirmi.com markalaşma süresince bu oran gittikçe artacaktır.

İş potansiyeliniz nedir?

Türkiye geneli sadece çilingir hizmeti veren Cilingirmi.com, Cilingir365.com,yakıncilingir.com firmalarımız yıllık 240 000 müşteri çağrısını karşılamaktadır.

Sizinle çalışmam için neler gerekli?

Cilingirmi.com ile çalışmak için rekabetçi ve kaliteli hizmet veren, vergi mükellefi olan bir işletme olmanız gerekmektedir.

Bir İlde kaç İşletme İle çalışıyorsunuz?

Her il ve ilçeden şimdilik 2 işletme ile çalışıyoruz.

Çalışma şartları nedir?

Olmazsa olmaz kuralımız müşteri memnuniyetini sağlayan işletmelerle çalışmaktır. Ayrıca ödemenizi zamanında yapmanız ve günlük iş durumlarınızı iş formu ile hızlıca geri bildirimde bulunmanız şarttır.

Hizmet bedelleriniz nedir?

Cilingirmi.com çalışma mantığı KAZAN = KAZAN sistemidir. Olmayan işlerden hizmet bedeli almıyoruz. Sadece elde ettiğiniz gelirlerden düşük oranlarda bir hizmet bedeli alırız.

Her müşteriye cevap vermeli miyim?

Kesinlikle! Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığı işin sorumluluğunu alabilecek işletmelerle çalışmaktayız. Telefonlarınızın 7/24 açık ve müşterilerimize cevap verebilir durumda olması gerekir.

Müşteriden ödemeyi kim alacak?

Hizmet verdiğiniz müşterilerimizden fiyatı siz anlaşıp ödemeyi bizzat siz tahsil edersiniz.

Nasıl ve ne zaman ödeme yapmalıyım?

Her ayın 1.ve 5.günü olmak üzere biriken bakiyelerinizi havale-eft ile Cilingirmi.com ‘hesabına ödemeniz gerekmektedir.

Yaptığım ya da yapamadığım işleri size nasıl bildireceğim?

Sizler için hazırladığımız günlük iş raporu sayesinde tüm iş durumlarınızı online olarak bize bildirebilirsiniz. Sağlıklı çalışabilmemiz için bu değişmez şartımızdır.

Üyelikten nasıl çıkarım?

Bizimle çalışmak için hiçbir taahhütünüz olmamakla birlikte üyelikten çıkmak için bize bakiyenizin olmaması yeterlidir. Ayrıca bir gün önceden çalışmayacağınızı beyan etmeniz gerekmektedir.